Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wybory


Powiat ostrowski będzie miał swojego przedstawiciela w Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Po raz drugi z rzędu Krzysztof Winiarski z Ostrowi Mazowieckiej skorzystał z wyborów parlamentarnych do Sejmu. Dzięki temu, że mandat poselski otrzymał Maciej Górski w Sejmiku Województwa Mazowieckiego zwolniło się miejsce. Pierwszym na liście rezerwowej Prawa i Sprawiedliwości był 54-letni ostrowianin.

2018/05/krzysztof-winiarski-jpg_5b02adbbac2c1

W ubiegłorocznych wyborach Krzysztof Winiarski przegrał z Maciejem Górskim z Węgrowa o 306 głosów - 10490 do 10184. Teraz los się do niego uśmiechnął, Maciej Górski został wybrany przez wyborców do Sejmu i ostrowianin zajmie jego miejsce.

- Ciesze się, że powiat ostrowski będzie miał swojego kandydata w Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Być może uda się teraz przy takiej mniejszej większości koalicji rządzącej przeforsować niektóre projekty, przede wszystkim drogowe korzystne dla naszego powiatu. Mam tutaj na myśli drogę Małkinia - Ostrów i obwodnicę Ostrowi Mazowieckiej od strony Małkini - powiedział w rozmowie z naszym portalem Krzysztof Winiarski.

Krzysztof Winiarski zostanie zaprzysiężony na najbliższej sesji Sejmiku Województwa Mazowieckiego, która odbędzie się 19 listopada br.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.