Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Szkolenie pt. "Bezpieczna szkoła" w Koperniku

W hali sportowej przy LO im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się szkolenie pt "Bezpieczna Szkoła" zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej oraz Powiat Ostrowski, które skierowane było do pracowników oświaty i przedstawicieli samorządu

2019/11/mg-6154-jpg_5dd93e989363e

Na początku wydarzenia przed rozpoczęciem szkolenia głos zabrał komendant KPP w Ostrowi Mazowieckiej podinsp. Mirosław Olszewski, który przywitał zgromadzonych gości oraz zaznaczył jak ważnym tematem jest temat bezpieczeństwa w szkole.

- Liczymy na to, że to co nam zostanie dzisiaj pokazane wpłynie na naszą świadomość oraz postrzeganie bezpieczeństwa w szkole. Mam nadzieję, że będziemy bardziej świadomi tego, że musimy na różnego rodzaju zachowania, bardziej zwracać uwagę i starać się na już wczesnym etapie przeciwdziałać zagrożeniom - mówił komendant Mirosław Olszewski.

Głos zabrał również starosta powiatu ostrowskiego Zbigniew Chrupek który podziękował za zorganizowanie takiego wydarzenia oraz życzył owocnego szkolenia. Następnie rozpoczęło się szkolenie w którym oprócz części teoretycznej, spora część stanowiły zajęcia praktyczne. Szkolenie dla szkół z powiatu ostrowskiego oraz przedstawicieli samorządu poprowadzili - Jacek Pruski, Andrzej Kruczyński wraz z Grzegorzem Pelczarem.

Szkolenie pt."Bezpieczna Szkoła" odbyła się w czwartek 21 listopada br.


Zobacz zdjęcia: Szkolenie pt. "Bezpieczna szkoła" w Koperniku

1/27
2/27
3/27
4/27
5/27
6/27
7/27
8/27
9/27
10/27
11/27
12/27

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.