Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Ślubowanie uczniów Technikum Lotniczego w Nagoszewie (zdjęcia, wideo)

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Nagoszewie odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej technik awionik Technikum Lotniczego w Nagoszewie. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście oraz rodzice uczniów.

2019/11/slubowanie-technikum-lotnicze-jpg_5de125bfde16f

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości przez dyrektora CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie - Jacka Jarmułę. Następnie w krótkiej prezentacji przedstawiono dotychczasowe działania niedawno utworzonej szkoły. Po prezentacji nastąpił krótki przerywnik artystyczny w postaci przygotowanego układu tanecznego z flagami przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nagoszewie. Kolejnym punktem uroczystości było uroczyste ślubowanie, pasowanie na uczniów klasy pierwszej technik awionik oraz wręczenie odznaczeń.

Następnie ponownie uroczyście głos zabrał Jacek Jarmułka, dyrektor CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie.

- Mam nadzieję, że znajdziecie w naszym technikum nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie oraz nowe przyjaźnie. Wierzę, że czas spędzony w tej szkole zwróci się wam w przyszłości - mówił Jacek Jarmułka, zwracając się do uczniów.

Następnie przyszedł czas na wypowiedzi zaproszonych gości, jako pierwszy głos zabrał starosta powiatu ostrowskiego Zbigniew Chrupek który złożył gratulacje, życzył szczęścia oraz dalszych sukcesów w działaniu oraz również zwrócił się do uczniów.

- Dla was to nie tylko wspaniała uroczystość, ale za tym idzie odpowiedzialność, jesteście elitą wśród młodzieży, bo Ci którzy zostali lotnikami już od lat historycznie rzecz biorąc byli jakimiś wybrańcami - wyjaśnił starosta powiatu ostrowskiego.

Ostatnim elementem uroczystości był występ taneczny młodzieży z klasy technik awionik CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie.

Wydarzenie odbyło się w piątek 29 listopada br.


Zobacz zdjęcia: Ślubowanie uczniów Technikum Lotniczego w Nagoszewie (zdjęcia, wideo)

1/53
2/53
3/53
4/53
5/53
6/53
7/53
8/53
9/53
10/53
11/53
12/53