Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


KS Wąsewo rywalizowało w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

KS Wąsewo wzięło udział w jedenastej edycji halowego turnieju piłki nożnej w Rzekuniu. Najlepszy okazał się MKS Przasnysz. Czwartoligowiec nie miał sobie równych i wygrał wszystkie sześć spotkań. Podium uzupełniły drużyny ULKS Ołdaki i GUKS Krasnosielc.

2020/01/turniej-pilkarski-rzekun-019-jpg_5e1211fc14fb2

O puchar wójta gminy Rzekuń rywalizowali MKS Przasnysz, Orzeł Kolno, KS CK Troszyn, Narew Ostrołęka, ULKS Ołdaki, KS Wąsewo, Orzeł Sypniewo, GUKS Krasnosielc i dwie drużyny Rzekunianki Rzekuń.

W pierwszej grupie awans do półfinałów wywalczyli MKS Przasnysz i ULKS Ołdaki. Obie drużyny okazały się lepsze od KS Wąsewo, KS CK Troszyn i Rzekunianki II Rzekuń. W drugiej grupie do samego końca nie było wiadomo, która z drużyn otrzyma promocję do najlepszej czwórki. Ostatecznie awans zapewniły sobie zespoły GUKS Krasnosielc i Rzekunianki I Rzekuń, które wyszły zwycięsko z rywalizacji z Orłem Kolno, Orłem Sypniewo i Narwią Ostrołęka.

W bataliach o finał emocji nie brakowało. W pierwszym meczu MKS Przasnysz wygrał z Rzekunianką I Rzekuń 4:2, a w drugiej potyczce ULKS Ołdaki dopiero po rzutach karnych pokonał GUKS Krasnosielc. W meczu o podium drużyna z powiatu makowskiego okazała się lepsza od gospodarzy turnieju wygrywając 2:1, a w spotkaniu finałowym MKS Przasnysz potwierdził swoją dominację w turnieju. Czwartoligowiec pokonał ULKS Ołdaki aż 6:2 i sięgnął po trofeum z kompletem sześciu zwycięstw.

Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Urbański (GUKS Krasnosielc). Wśród bramkarzy wyróżniono Damiana Dąbkowskiego (ULKS Ołdaki). Z kolei najlepszym strzelcem, z dziesięcioma trafieniami na koncie, został Maciej Smoliński (MKS Przasnysz).

Turniej piłkarski w Rzekuniu odbył się w niedzielę 5 stycznia.


Zobacz zdjęcia: KS Wąsewo rywalizowało w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

1/69
2/69
3/69
4/69
5/69
6/69
7/69
8/69
9/69
10/69
11/69
12/69