Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Bal charytatywny już w najbliższą sobotę! Zobacz program wydarzenia (wideo)

Już w najbliższą sobotę, 15 lutego, odbędzie się druga edycja balu charytatywnego "U Sarnowskich". Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Miłosza i Szymona.

2020/01/bal-charytatywny-jpg_5e299d58b6190

Miłosz Popławski ma trzy lata i pochodzi z miejscowości Dąbrowa Wielka (powiat wysokomazowiecki). Rodzina chłopa zbiera na sfinansowanie leczenia naczyniaka limfatycznego w niemieckiej klinice w Eberswalde. 3-latek jest obecnie wspierany przez Szkolne Koło Wolontariatu przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie.

Szymon Pawlak to dwunastolatek z miejscowości Prostyń (gm. Małkinia Górna). Potrzebuje wsparcia finansowego w leczeniu terapią Tomatisa. Chłopiec jest obecnie wspierany przez stowarzyszenie "Ludzie z pasją".

Program:
20.00 - powitanie gości, prezentacja podopiecznych: Szymona i Miłosza, prezentacja honorowych patronów, patronów medialnych i sponsorów,
20.40 - pierwsze i drugie danie,
21.00 - występy artystów,
22.15 - trzecie danie,
22.30 - licytacja i wręczenie upominków.
23.00 - zabawa z DJ,
00.00 - finał - ogłoszenie kwoty zebranej podczas balu,
00.15 - tort,
00.30 - zabawa z DJ,
01.30 - czwarte danie,
01.45 - zabawa taneczna,
03.00 - zakończenie imprezy.

Licytacją wieczoru będzie obraz pt. "Polskie kwiaty polne" w autorskie ramie krytej złotem płatkowym o formacie 60x50 w technice farb olejnych na podobraziu autorstwa Piotra Pawińskiego - wartość rynkowa obrazu wynosi 3-4 tys. zł.

W trakcie imprezy poprzez wrzucenie do urny dowolnej kwoty będzie można wesprzeć Miłosza i Szymona. Żaden z organizatorów nie zamierza osiągnąć korzyści majątkowej ze sprzedanych biletów. Bal odbędzie się w sobotę 15 lutego w Restauracji u Sarnowskich w Nienałtach Szymanach. Cena biletu wynosi 125 zł od osoby. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają DJ Konrad i wokalistka Jadzia Danelczyk.

Organizatorami wydarzenia są ostrowskie stowarzyszenie "Ludzie z pasją", Szkolne Koło Wolontariatu przy ZSZ w Czyżewie, DJ Michał Rawa i Restauracja u Sarnowskich. Honorowy patronat nad balem objęli starosta powiatu ostrowskiego, burmistrzowie Ostrowi Mazowieckiej i Czyżewa oraz wójtowie gmin Małkinia Górna i Zaręby Kościelne.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawować będzie portal OstrowMaz24.pl.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.