Opublikowano

Wtorek z przelotnym deszczem w większości kraju (wideo)

We wtorek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Na Podlasiu wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz. Na pozostałym obszarze pojaw

We wtorek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Na Podlasiu wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz. Na pozostałym obszarze pojawią się przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Okresami w porywach może osiągnąć do 60 km/h. W strefie brzegowej porywy wyniosą ponad 80 km/h, a w górach 100-120 km/h.

źródło: x-news

W środę na południu i zachodzie kraju pojawią się przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz