Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Puchar wójta gminy Ostrów Mazowiecka w halowej piłce nożnej dla Rembertowa

W hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Nagoszewie, rozegrana została szesnasta edycja halowego turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Ostrów Mazowiecka. Pierwsze miejsce zajęła drużyna "Piasek" z Rembertowa, drugie przypadło drużynie "Rocha" z Jasienicy, a podium uzupełniła drużyna "Drewmax" ze Stoku.

2020/03/turniej-pilka-nozna-nagoszewo-jpg_5e623595ef04f Fot. Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej

Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów a dokładnie "Roch" Jasienica, "Drewmax" Stok, Grabownica, "Piasek" Rembertów i Nowa Osuchowa. Turniej został rozegrany zostały na zasadach każdy z każdym.

Sportowa rywalizacja podczas całych zawodów była niezwykle zacięta, a mecze stały na wysokim poziomie. Tegoroczne podium należało do drużyny "Piasek" Rembertów, która zdobyła 10 punktów nie odnosząc żadnej porażki, drugie miejsce zajął "Roch" Jasienica"  z 9 punktami, a na trzecim miejscu "Drewmax" Stok z 6 punktami.

Turniej o puchar wójta gminy Ostrów Mazowiecka halowej piłki nożnej odbył się w niedzielę 23 lutego br.