Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Narada dyrektorów szkół i placówek z powiatu ostrowskiego w Małkini Górnej (zdjęcia)

Dyrektorzy szkół i placówek z powiatu ostrowskiego wzięli udział w naradzie w Zespole Szkół imienia Stanisława Staszica w Małkini Górnej. W spotkaniu poruszono temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

2020/03/narada-dyrektorow-03-20-003-jpg_5e6758ab1084e Fot. archiwum szkoły

Naradę rozpoczęła przemowa przedstawiciela starosty powiatu ostrowskiego, a także Agnieszki Gaś - dyrektora Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej.

Na naradzie poruszono m.in. temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i przedszkoli na rok szkolny 2020/2021. Ponadto omówiono zagadnienia dotyczące promocji szkolnictwa zawodowego, wsparcia dla uczniów o skłonnościach depresyjnych, realizacji orzeczeń i opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych i letnich.

Słodkim akcentem spotkania był poczęstunek, przygotowany przez uczniów technikum gastronomicznego i nauczycieli przedmiotów gastronomicznych.

Narada dyrektorów szkół i placówek powiatu ostrowskiego odbyła się w środę 4 marca w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej.


Zobacz zdjęcia: Narada dyrektorów szkół i placówek z powiatu ostrowskiego w Małkini Górnej (zdjęcia)

1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6