Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wybory


Zmiana siedziby lokalu wyborczego

Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka, Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I. Informują że postanowieniem nr 5/2020 z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie podziału Miasta Ostrów Mazowiecka na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w mieście Ostrów Mazowiecka, dokonał zmiany siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 1.

2020/06/zmiana-lokalu-wyborczego-v2-jpg_5ef82dc14f85a

Obwodowa komisja wyborcza Nr 1 działająca dotychczas w LOK na ul. Różańskiej zmieniła siedzibę na Muzeum Dom Rodziny Pileckich (w organizacji) przy ul. Warszawskiej 4. Wejście od strony ul. Warszawskiej oraz przez Ogródek Jordanowski. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.