Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wybory


Zyskuje Andrzej Duda. Wyniki late poll

Niewielki wzrost poparcia dla Andrzeja Dudy. Urzędujący prezydent zwiększa przewagę w sondażu late poll, który opiera się na bardzo szczątkowych wyników z obwodowych komisji wyborczych w całym kraju.

2020/07/sondaz-late-poll-jpg_5f0b8a36e1a6a

Wynik nadal obarczony jest błędem wynoszącym około 1 proc., ale przedstawione na antenie TVN24 wyniki przybliżają nieco bardziej wygraną Andrzeja Dudy.

Late poll

Late poll to sondaż, który opiera się nie tylko na ankiecie przeprowadzonej wśród wyborców opuszczających lokale wyborcze. Pod uwagę wzięto także niewielkie obwody głosowania, w których komisje zakończyły już liczenie głosów.

Według sondażu late poll zaprezentowanego na antenie TVN24 tuż przed północą, Andrzej Duda uzyskał 50,8 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 49,2 proc.

Co istotne, sondaż wciąż nie jest miarodajnym wynikiem i ostateczny rezultat może być inny. Sondaż jednak nieco bardziej niż pierwszy, opublikowany o godz. 21.00, wskazuje na wygraną Andrzeja Dudy.

Kolejne sondażowe wyniki late poll zostaną opublikowane około godz. 2.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.