Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo przegrywa po bramce w ostatniej minucie

Drużyna GKS-u Andrzejewo przegrywa drugie spotkanie z rzędu w lidze okręgowej. Rywalem Andrzejewa była zespół Wymakracz Długosiodło, spotkanie odbyło się 09.08.2020 br. i zakończyło się wynikiem 2:1.

2020/08/gks-andrzejewo-dlugosiodlo-jpg_5f31047ae36ad GKS Andrzejewo

Z bardzo wąską ławką rezerwowych drużyna GKS-u przez 90 minut potrafiła grać, jak równy z równym z
bardziej doświadczonym rywalem. Jednak, czym bliżej zakończenia spotkania, tym mniejszym zasobem sił dysponowali zawodnicy Andrzejewa. Niestety, animuszu wystarczyło do 92 minuty, bo właśnie wtedy po zespołowym błędzie ekipa z Długosiodła wykorzystała sytuację i wpakowała piłkę do siatki.

Jedyne trafienie w tym meczu dla ekipy z Andrzejewa zdobył Marcin Kapica z rzutu karnego, 7 minut przed przerwą.

Skład: 99. Szymański - 18. Kowalewski, 3. Malinowski, 19. Kapica, 17. Pac (46’22. Kapusta)- 5. Sierota, 14. R.Piwoński, - 6. Gniazdowski, 21. Antoniak, 10. Kraszewski - 9. A.Piwoński

Gol: 38’(k.) Kapica

Czerwona kartka: 90’+2 Malinowski (za drugą żółtą)

Następne spotkanie zaplanowane jest na 16.08.2020 (niedziela), a przeciwnikiem będzie GUKS Krasnosielc o godzinie 17:00. Stadion w Andrzejewie.