O godzinie 16:34, w niedzielę 06.09.2020r. do rowu w Zarębach Bolędach wpadł żółty Fiat Saicento. Pijany 31-latek wymusił pierwszeństwo.
- W niedzielę po południu na drodze K63 w Zarębach Bolędach kierujący fiatem 31-latek z powiatu wysokomazowieckiego nietrzeźwy (ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie) oraz nie mając w ogóle uprawnień do kierowania autem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu vw mieszkańcowi powiatu łosickiego. W wyniku czego kierujący fiatem wjechał do przydrożnego rowu, nie doszło do zderzenia aut - mówi w rozmowie z nami rzecznik policji
Do akcji strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, uprzątnięcie jezdni, kierowanie ruchem oraz udzielenie pomocy medycznej osobie poszkodowanej, która nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Do akcji rozdysponowane zostały:
- zastęp OSP Andrzejewo
- zastęp PSP Ostrów Mazowiecka
- patrol Policji
- Zespół Ratownictwa Medycznego

💬 Komentarze (0)