Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Małkinia Górna - rozpoczęto głosowanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego

W ramach IV edycji  Budżetu Obywatelskiego Gminy Małkinia Górna na 2021 rok zgłoszono 3 projekty, które zostały pozytywnie ocenione przez powołaną w tym celu komisję. Głosować można od 15 października do 24 października 2020 roku.

2020/10/malkinia-budzet-obywatelski-jpg_5f85b23fa7b6e

Projekty na które będą Państwo mogli oddać swój głos to:

- Ocieplenie elewacji ściany budynku oraz remont tarasu podjazdowego w Ośrodku Zdrowia w Małkini Górnej - zadaniem projektu jest poprawa estetyki tego miejsca oraz umożliwienie mieszkańcom łatwiejszego, mniej uciążliwego korzystania z tego obiektu.

- Remont budynku po byłej zlewni mleka w miejscowości Prostyń - remont budynku po byłej zlewni w Prostyni z przeznaczeniem na cele mieszkańców Gminy Małkinia Górna.

- Zakup zestawu narzędzi hydraulicznych do ratownictwa technicznego - projekt dotyczy zakupu zestawu narzędzi hydraulicznych do ratownictwa technicznego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej.


 
W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Małkinia Górna. Głosowanie odbywać się będzie poprzez platformę internetową dostępną pod adresem malkinia.budzet-obywatelski.org oraz za pośrednictwem papierowych kart do głosowania dostępnych w Urzędzie Gminy Małkinia Górna pok. nr 1 w godzinach pracy Urzędu.
 
Głosowanie odbywa się w sposób tajny i bezpośredni poprzez wybranie maksymalnie 1 projektu z listy proponowanych i zweryfikowanych projektów. Na karcie do głosowania wymienione są tytuły projektów oraz szacunkowy koszt ich realizacji.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.