Opublikowano

Sprzedaż choinek i akcja charytatywna w Gminie Nur

Urząd Gminy Nur oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nurze wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Kramkowa Lipskiego przygotowali akcję cha
fot. Urząd Gminy Nur / Facebook

Urząd Gminy Nur oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nurze wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Kramkowa Lipskiego przygotowali akcję charytatywną polegającą na sprzedaży choinek na rzecz zbiórki dla Michała Boguckiego.

Za sprawą wysiłku strażaków z OSP Kramkowo Lipskie, drzewka zostały przetransportowane na rynek w Nurze 18 grudnia i właśnie tego dnia odbyła się sprzedaż połączona z akcją charytatywną. Akcja trwała od godz. 7.00 do 11.30 i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Ostatecznie sprzedanych zostało około 150 drzewek, a łączny przychód wyniósł 3467 zł. Cała kwota powędruje na zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorego chłopca Michała Boguckiego, który walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz