Opublikowano

Będzie coraz zimniej. Ochłodzeniu towarzyszył będzie śnieg

Polska. W połowie następnego tygodnia w całym kraju nie będzie już regionów z dodatnią temperaturą, do tego dosyć silnie powieje. Synoptyc

Polska. W połowie następnego tygodnia w całym kraju nie będzie już regionów z dodatnią temperaturą, do tego dosyć silnie powieje. Synoptycy prognozują opady śniegu i deszczu ze śniegiem, choć znajdą się też miejsca z rozpogodzeniami.

Przed nami pochmurna niedziela z przejaśnieniami i słabymi przelotnymi opadami śniegu. Spadnie poniżej 1 centymetra. Będzie ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C. na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Poniedziałek również zapowiada się pochmurno, choć przejaśnienia także są możliwe. Opady śniegu synoptycy prognozują dla północnej części kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silniejszy, zachodni wiatr.

Niebo we wtorek będzie pełne chmur, poza tym popada śnieg i deszcz ze śniegiem. Można liczyć na to, że na Podkarpaciu zrobi się pogodnie. Temperatura maksymalna osiągnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny. W porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę, powieje z kierunku południowego.

Źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz