Opublikowano

Uwaga. Wysoki stan rzeki Bug (zdjęcia, wideo)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej stale monitoruje stan wód na obszarze kraju. Poziom rzek sprawdzany jest także w powiecie ostrowskim. S

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej stale monitoruje stan wód na obszarze kraju. Poziom rzek sprawdzany jest także w powiecie ostrowskim. Stan wody na Bugu ponownie zbliżył się do stanu ostrzegawczego.

Jak wynika z informacji wydanej przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej stan rzeki Bug ponownie zbliżył się do stanu ostrzegawczego. Z ostatniego raportu wydanego o godz. 7.10 dnia 22 lutego wynika, że obecny wysokość poziomu wody wynosi 326 cm, gdzie za stan ostrzegawczy przyjmuje się 350 cm, a za stan alarmowy 430 cm.

Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, a mieszkańcy zamieszkali okoliczne tereny proszeni są o bezpośrednią obserwację stanu wody. Jednocześnie wszelkich informacji odnośnie zaistniałej sytuacji można uzyskać pod numerami: 29 644 29 95 i 502 359 022.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz