Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia chce przełamania

1 maja o godz. 11:00 rozpocznie się mecz MKS Małkinia z Jabłonianką Jabłonna Lacka. Zespół Karola Dmochowskiego chce przełamać się po dwóch porażkach z Kolektywem Oleśnica i Mazovią II Mińsk Mazowiecki.

2021/05/malkinia-webp_608cfd0d4ae82

- To rywal w naszym zasięgu. Jesienią wygrywaliśmy u nich 2:1 i w ostatnich fragmentach spotkania straciliśmy dwie bramki. Wracaliśmy do domów bez punktów. Chcemy się zrewanżować i wygrać. W tabeli nasza sytuacja nie jest zbyt różowa - mówi Karol Dmochowski.

Szkoleniowiec przyznaje, że ostatni mecz i porażka 0:3 z Mazovią II Mińsk Mazowiecki mocno zabolała. - Pierwsza połowa nie wyglądała źle. Dobrze graliśmy w defensywie. Za szybko straciliśmy bramkę po rzucie karnym. Później rywale podwyższyli i spotkanie zostało ustawione - dodaje.

MKS Małkinia w tym sezonie na własnym boisku zanotowała trzy wygrane, trzy remisy oraz cztery porażki. - Musimy szukać punktów. Gdzie to robić, jak nie u siebie. Wierzę w swój zespół. Jabłonianka jest przed nami w tabeli, ale jest szansa, że zdobędziemy trzy punkty - mówi.

Dmochowski nie będzie mógł skorzystać z Krystiana Sadowskiego, który ma problem z więzadłami. Marcin Kraszewski na zajęciach złamał obojczyk i nie jest zdolny do gry. Ponadto za kartki musi pauzować Kamil Suszczyński.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.