Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Koniec z nudnymi wizytówkami – wyróżnij się z tłumu

Przedsiębiorcy, biznesmeni, dziennikarze, lekarze, freelancerzy – dla nich wszystkich wizytówki są podstawowym atrybutem, jednym z pierwszych zabiegów marketingowych na linii kontaktu z klientem. Warto więc sięgnąć po rozwiązanie, dzięki któremu wyróżnimy się na tle konkurencji – nowoczesna forma wizytówki na pewno w tym pomoże. Zapomnij o papierze, postaw na plastik. 

2021/06/adobestock-36732961-jpeg_60be0204eed47

Najtrwalsze rozwiązanie

Przede wszystkim plastik jest rozwiązaniem o wiele trwalszym od papieru. Ci, dla których ważna jest ekologia, nie muszą mieć moralnego dylematu. Wizytówki wytwarzane są bowiem z surowców pochodzących z recyklingu. W związku z tym nie mają zgubnego wpływu na środowisko.

Jest to niewątpliwy atut takiego rozwiązania, jednak nie jest to atut jedyny. Przede wszystkim wizytówki plastikowe są bardziej oryginalne. Wręczając je komukolwiek, możemy mieć pewność, że od razu będziemy zapamiętani. A to oznacza, że już na tym etapie mamy przewagę nad konkurencją. Poza tym możemy mieć pewność, że taka karta nie ulegnie zniszczeniu. W porównaniu do jej papierowego odpowiednika nie istnieje tu ryzyko zalania, podarcia, blaknięcia. Jest niemal niezniszczalna – przetrwa długie lata bez najmniejszego uszczerbku.

Wizytówki z plastiku to świetny pomysł dla tych, którzy chcą podkreślić niebanalny charakter swojej działalności. Wszyscy, którzy są nietuzinkowi, powinni postawić właśnie na to rozwiązanie. Tym bardziej że ten materiał daje mnóstwo możliwości – nie trzeba stawiać na biel. Karta ta może być złota, srebrna, czarna – wszystko zależy wyłącznie od pomysłu i wyobraźni.

Transparentna? Oczywiście, że tak!

Przezroczyste lub półprzezroczyste plastiki są obecnie bardzo modne. Widać to chociażby w ofertach banków – coraz częściej można wybrać kartę z transparentnego materiału. To oryginalne rozwiązanie, które podkreśla nietuzinkowy charakter posiadacza. Jeśli nie lubisz sztampy i cenisz sobie przełamywanie schematów, takie rozwiązanie jest właśnie dla ciebie.

W związku z tym postaw na przezroczyste wizytówki. Jest to produkt, który wybierają osoby zajmujące się konkretną, charakterystyczną dziedziną – programiści, artyści czy graficy. Są minimalistyczne i eleganckie. Można na nich umieścić nie tylko wszystkie niezbędne dane, ale też ciekawy wzór czy grafikę, które na długo zapadają w pamięć. Dobrze jest zaprojektować coś, co od razu będzie kojarzyło się z formą wykonywanej działalności.

Wcale nie takie drogie

Wiele osób od razu rezygnuje z plastikowych wizytówek, zakładając z góry, że są one za drogie.  Oczywiście, kosztują więcej od papierowych, ale trzeba tutaj wziąć pod uwagę, że jednocześnie są zdecydowanie trwalsze. Lepsza jakość, wyższa cena. Pamiętajmy jednak, że im więcej sztuk zamówimy jednocześnie, tym niższa będzie cena pojedynczego egzemplarza.

Na cenę wpływa wiele czynników, więc jeśli mamy zaplanowany budżet, trzeba wziąć pod uwagę projekt – im bardziej kolorowy i szczegółowy, tym więcej będziemy musieli zapłacić w drukarni. Taka inwestycja może się jednak w ostatecznym rozrachunku okazać bezcenna. Dzięki ciekawej wizytówce możemy się wybić z tłumu i zapewnić sobie intratną współpracę z wymarzonym kontrahentem.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.