Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Bezpłatna mammografia w Małkini Górnej

Już wkrótce mobilna pracownia mammograficzna LUX MED zawita do Małkini Górnej. Kobiety w wieku od 50 do 69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania.

mammobus2_01_02_18 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 10 sierpnia w godzinach od 10.00 do 17.00 przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Przedszkolna 3 kobiety w wieku od 50 do 69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej w mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Na badanie należy zarejestrować się dzwoniąc na numer telefonu 58 666 24 44 lub na stronie http://www.mammo.pl/formularz. Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.