Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Spokój w pogodzie. Pogodny wyż ze słoneczną pogodą i bez upałów

Polska. Za sprawą pogodnego wyżu aura będzie znacznie spokojniejsza niż jeszcze kilka dni temu. Miejscami mogą występować słabe i przelotne opady deszczu, ale na ogół będzie pogodnie. Pod koniec tygodnia do części Polski wróci upał.

2021/07/pogoda-lato-fot-ostrowmaz24-11-jpg_60e43d6c2ba80

W środę dla północy kraju oraz Lubelszczyzny i Podkarpacia prognozowane są słabe przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach dzień zapowiada się pogodnie, bez opadów, z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura w całym kraju będzie wyrównana, osiągając od 22 do 24 stopni Celsjusza. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Czwartek przyniesie nam na ogół pogodną aurę. Na zachodzie oraz na południowym wschodzie kraju możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 st. C w Małopolsce do 24 st. C na Wybrzeżu Gdańskim. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Piątek w całej Polsce upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 24 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce do 26 st. C na Wybrzeżu Gdańskim. Ze zmiennych kierunków będzie wiać słaby wiatr. 

 

Źródło: x-news.pl


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.