Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Pożar stodoły w miejscowości Słup-Kolonia

W sobotni wieczór strażacy zostali zadysponowani do pożaru stodoły w miejscowości Słup-Kolonia w gminie Szulborze Wielkie.

2021/09/pozar-stodolu-fot-osp-szulborze-koty-jpg_6135b8c78c9a3 fot. KSRG OSP Szulborze Koty.

Do zdarzenia doszło w sobotę 4 września przed godz. 21.00. Jednostka OSP Zaręby Kościelne została zadysponowana do pożaru stodoły w miejscowości Słup-Kolonia. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru oraz przelaniu pogorzeliska.

Na miejscu pracowały jednostki:

  • OSP Szulborze Koty,
  • OSP Zaręby Kościelne,
  • JRG PSP Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.