Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Aktywne wakacje wychowanków Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej

Wychowankowie Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej aktywnie spędzili tegoroczne wakacje. Odwiedzili Warszawę oraz Brok, uczestniczyli w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na terenie naszego miasta.

2021/09/wakacje-wychowankow-swietlicy-socjoterapeutycznej-fot-urzad-miasta-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_613f42b0f3f74 fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Podczas tegorocznych wakacji wychowankowie Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej uczestniczyli w wielu zajęciach sportowo-rekreacyjnych w na terenie naszego miasta, dzięki czemu nabyli nowe zainteresowania i umiejętności.

W sierpniu Michał Kulesza, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji umożliwił wychowankom Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej korzystanie z bezpłatnych nauk pływania z instruktorem. Dzieci i młodzież odwiedzała również kręgielnie oraz brała udział w spotkaniach dotyczących bezpiecznych wakacji z policjantami, przedstawicielami Sanepidu a także Straży Miejskiej.

Wychowankowie wybrali się także na wycieczkę rowerową do Grabownicy na pole paintballowe, odwiedzili park linowy w Broku, Manufakturę Cukierków oraz Ogród Zoologiczny w Warszawie.

- Całe wakacje obfitowały w niezapomniane przeżycia i nowe doświadczenia, dzięki którym uczestnicy zajęć w Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej mieli okazję lepiej się poznać i zaprzyjaźnić. Wypoczęci i zadowoleni rozpoczynają nowy rok szkolny, pełen wytężonej pracy wychowawczej. - czytamy na stronie Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.