Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne dotyczące studiów podyplomowych Executive MBA w Wąsewie (zdjęcia)

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie we współpracy z Gminną Biblioteka Publiczną w Wąsewie umożliwiła mieszkańcom Wąsewa podjęcie nauki na studiach podyplomowych.  Grupa chętnych słuchaczy rozpocznie studia podyplomowe w Wąsewie już w październiku

2021/09/spotkanie-rekrutacyjno-organizacyjne-dotyczace-studiow-podyplomowych-executive-mba-w-wasewie-fot-ostrowmaz24-jpg_6144c6f0b841b

W piątek 17 września w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie odbyło się spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne dotyczące studiów podyplomowych Executive MBA. Po raz w pierwszy mieszkańcy małej miejscowości będą mogli studiować na miejscu.

Studia Executive MBA są dla każdego, komu zależy na rozwoju umiejętności kierowniczych i rewizji spojrzenia na zarządzanie firmą lub organizacją. Adresowane są zarówno do kadr kierowniczych, menedżerów, dyrektorów spółek handlowych, czy członków organów zarządczych i nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i do osób, które chciałyby pracować na tego typu stanowiskach.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne dotyczące studiów podyplomowych Executive MBA w Wąsewie (zdjęcia)

1/17
2/17
3/17
4/17
5/17
6/17
7/17
8/17
9/17
10/17
11/17
12/17

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.