Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Uczniowie ZSCKR uczestniczyli w targach Polagra 2021

Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie uczestniczyli w setnej edycji Targów Poznańskich - Polagra 2021.

2021/10/uczniowie-zsckr-uczestniczyli-w-targach-polagra-2021-fot-zespol-szkol-centrum-ksztalcenia-rolniczego-w-starym-lubiejewie-jpg_61652f7bc8083 Fot. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie / Facebook

W środę 6 października uczniowie z ZSCKR w Starym Lubiejewie mieli możliwość uczestniczyć w setnej edycji Targów Poznańskich - Polagra 2021, gdzie odwiedzili Salon FOOD i zapoznali się z trendami konsumenckimi, a także z nowościami w branży gastronomicznej. Zakres obejmował m.in. mięso i przetwory mięsne, mleko i produkty mleczarskie, produkty połowów i przetwory rybne, produkty przemysłu piekarskiego i wyroby cukiernicze, a także owoce i warzywa.

Dzięki targom branży spożywczej uczniowie wzięli udział w wielu pokazach i warsztatach kulinarnych z udziałem uzdolnionych szefów kuchni. Mieli okazję zobaczyć maszyny i urządzenia przemysłu spożywczego oraz poznać nowości związane z produkcją, wzornictwem, a także technologią wytwarzania opakowań żywności. Uczniowie, dzięki targom mogą pogłębić swoją wiedzę technologiczną oraz poznać nowości kulinarne i spotkać wielu ciekawych ludzi.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.