Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


VIII posiedzenie Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej

VIII posiedzenie Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej miało na celu m.in omówienie projektu kalendarza wydarzeń sportowych na 2022 rok.

2022/01/viii-posiedzenie-rady-sportu-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_61ee591fc98af Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka / Facebook

W czwartek 20 stycznia odbyło się VIII posiedzenie Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej. Podczas spotkania omówiono m.in. projekt kalendarza wydarzeń sportowych na rok 2022. Zweryfikowane zostały również wnioski, które są zgodne z uchwałą Nr 5/2021 Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 15.02.2021r. w sprawie określenia warunków złożenia wniosku Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej o przyznanie wyróżnienia i nagrody Burmistrza Miasta za osiągnięcia w działalności sportowej dla nauczyciela wychowania fizycznego.

W spotkaniu oprócz członków Rady Sportu wziął udział również Jerzy Bauer Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka, Dorota Ambroziak Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej oraz Michał Kulesza Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.