Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Środa będzie pochmurna. Nad morzem zawieje silny wiatr

W środę zachmurzenie będzie duże. Na wschodzie wystąpią opady śniegu przechodzące w centrum w deszcz ze śniegiem, a na zachodzie w deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, na północy okresami będzie silniejszy, a powieje z zachodu. W strefie brzegowej porywy mogą sięgać ponad 60 kilometrów na godzinę.

2021/01/pogoda-zima-ostrow-mazowiecka-img-7010-jpg_600eb4961af4f

Czwartek przyniesie duże zachmurzenie. Prognozuje się śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz. Zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od 0 st. C w Białymstoku i 1 st. C w Suwałkach do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-70 km/h. W strefie brzegowej porywy wyniosą ponad 90 km/h. 

Piątek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Wszędzie będzie sypał śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie 40-70 km/h. W strefie brzegowej w porywach powieje do ponad 80 km/h.

 

Źródło: x-news.pl


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.