Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Broku odwiedziły bibliotekę

Najmłodsi czytelnicy z Przedszkola Miejskiego w Broku odwiedziły brokowską bibliotekę z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek.

2022/05/przedszkolaki-odwiedzily-brokowska-biblioteke-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_627a45b0d0aed Fot. Biblioteka Publiczna w Broku / Facebook

W poniedziałek 9 maja z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek, Bibliotekę Publiczną w Broku odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Broku: Żabki, Biedronki i Pszczółki wraz wychowawcami. Dzieci miały okazję obejrzeć książki przeznaczone dla ich wieku, a także posłuchać opowieści o niesfornym króliczku.

Podczas spotkania przedszkolaki opowiadały o swoich zainteresowaniach książkowych. Zwieńczeniem spotkania były zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały kolorowe sówki.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.