Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Specjalna kolekcja od Taranko w Galerii Bursztynowej stworzona na wyjątkowy czas Pierwszej Komunii Świętej!

Maj to piękny czas, gdy wszystko budzi się do życia! Dla Taranko w Galerii Bursztynowej, to chwile pełne nowości i świeżości, które daje wiosenna kolekcja! Zajrzyj do świata Taranko i poczuj się wyjątkowo na każdej uroczystości!

2022/03/taranko1-png_62331ee74ba4f

Taranko zawsze spelnia potrzeby swoich klientek, ponieważ to one stanowią inspirację do tworzenia nowych stylizacji. Specjalna kolekcja jest odpowiedzią na oczekiwania każdej kobiety. Doświadczeni doradcy pomogą Ci stworzyć idealny zestaw.

Taranko zmienia się i reaguje na najnowsze trendy oraz do jakości podchodzi bez kompromisów!

Dziel się uśmiechem z Taranko w Galerii Bursztynowej.

Serdecznie zapraszamy!

Taranko

Galeria Bursztynowa

Ostrołęka, ul. F. "Nila" 28

Artykuł sponsorowany

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.