Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Podpisano umowę na budowę kanalizacji i oczyszczalni ścieków w miejscowości Żochowo

Wójt Gminy Stary Lubotyń podpisał umowę na budowę kanalizacji i oczyszczalni ścieków w miejscowości Żochowo. Dzięki promesie Gmina ma pewność, że inwestycja zostanie sfinansowana w 90 proc.

2022/05/podpisano-umowe-na-budowe-kanalizacji-i-oczyszczalni-sciekow-w-miejscowosci-zochowo-fot-urzad-gminy-stary-lubotyn-jpg_628627e85a9d7 Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń / Facebook

W środę 18 maja Wójt Gminy Stary Lubotyń podpisał umowę z firmą Smol-Term Marcin Smoliński na budowę kanalizacji i oczyszczalni ścieków w miejscowości Żochowo. Podpisano również umowę z Krzysztofem Szeligowskim, prowadzącym Usługi Projektowo Inwestycyjne, który obejmie budowę nadzorem inwestorskim.

Umowa na kwotę 1 mln 158 tys. 490 złotych będzie realizowana w ramach dofinansowania jakie Urząd Gminy Stary Lubotyń otrzyma z Polskiego Ładu.

Dzięki promesie z Rządowego Funduszu Polski Ład "Program Inwestycji Strategicznych" udzielonej Gminie przez Bank Gospodarstwa Krajowego inwestycja zostanie sfinansowana w 90 proc. czyli w kwocie 1 mln 42 tys. 641.24 złotych.

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.