Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Zajechał drogę i denerwował się, że musi wycofać (wideo)

Kierowca samochodu osobowego na ulicy Małkińskiej zignorował czerwone światło i wjechał na pas ruchu w miejscu, gdzie prowadzony jest remont drogi i obowiązuje sygnalizacja świetlna.

2022/05/zajechal-droge-i-denerwowal-sie-ze-musi-wycofac-png_62874306a1080

Zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamera na ul. Małkińskiej, na której trwają prace remontowe drogi i obowiązuje sygnalizacja świetlna mająca usprawnić poruszanie się po remontowanym odcinku. Kierowca mercedesa zignorował czerwone światło i wjechał na pas ruchu zajeżdżając drogę kierowcom, którzy mieli pierwszeństwo przejazdu w związku z zielonym światłem na sygnalizacji świetlnej.

Mężczyzna, który kierował samochodem marki Mercedes zdenerwował się, że musi wycofać pomimo, że zielone światło mieli kierowcy nadjeżdżający z naprzeciwka. Kierowca naraził siebie i innych na niebezpieczeństwo.

Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Blade   00:42, 21.05.2022

W tym dniu nie zawsze działały światła od drugiej strony.

qwertyyy   02:07, 21.05.2022

Pamiętam w tamtym roku jak jechałem rowerem tą drogą to wjeżdżałem na zmieniające się zielone a mimo wszystko zanim dojechałem do końca remontowanej drogi to autom z naprzeciwka zapalało się już zielone i mijały mnie na ciasnym pasie, gdzie z jednej strony mijał mnie np. tir a obok miałem głęboki rów, niektórzy kierowcy pewnie z pretensjami, że wjechałem na czerwonym, ale to sygnalizacja była ch....owa i stwarzała duże zagrożenie.

Riki   11:27, 21.05.2022

Te światła i tak zmieniają się mega długo. Wydłużenie czasu to byłby chory pomysł.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.