Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Burmistrz Jerzy Bauer z nagrodą R&D Impact 2022!

Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer odebrał nagrodę R&D Impact 2022. Włodarz miasta podziękował przede wszystkim ludziom, z którymi pracuje na co dzień.

2022/05/burmistrz-jerzy-bauer-z-nagroda-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_628b6607dd3b0 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka / Facebook

W piątek 20 maja burmistrz Jerzy Bauer odebrał nagrodę R&D Impact 2022 w Gdańsku. Była to pierwsza edycja nagród R&D przyznawana dla osób i organizacji inspirujących, pozytywnie wpływających na gospodarkę i życie poprzez realizowane projekty, kreatywne pomysły, a także nowatorskie zarządzanie. Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer podczas odbierania nagrody podziękował przede wszystkim ludziom, z którymi pracuje na co dzień, a którzy przyczynili się do pozytywnych zmian w mieście.

Jak sam podkreślił, jednym z największych sukcesów w pracy było zatrzymanie wypływu ludzi z miasta i podwojenie budżetu w ciągu pięciu lat, który przeznaczony został na poprawę jakości życia w Ostrowi Mazowieckiej.

Komisja doceniła m.in. rewitalizacje zabytkowych budynków miejskich, a burmistrz przybliżył uczestnikom gali związki Witolda Pileckiego z naszym miastem i poinformował o Muzeum Dom Rodziny Pileckich. Galę prowadził Marcin Prokop, inaugurując ją wygłoszeniem "power speecha", w którym mówił o sposobach budowania marki i dobrych praktykach zarządzania, a samą nagrodę przyznano 34 osobom lub organizacjom.

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.