Opublikowano

Dzień Dziecka w ostrowskim szpitalu

Najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej z okazji Dnia Dziecka odwiedzili niespodziewani goście.
[foto
Fot. Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka

Najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej z okazji Dnia Dziecka odwiedzili niespodziewani goście.

We wtorek 31 maja najmłodszych pacjentów odwiedzili wyjątkowi goście. Z drobnymi upominkami, kolorowymi balonami oraz z zabawkami na oddziale dziecięcym pojawili się: Ewa Syrek pielęgniarka środowiskowo-rodzinna z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Serducho w Ostrowi Mazowieckiej, sierż. szt. Sylwester Wyrzykowski, sierż. szt. Rafał Traczewski, sierż. szt. Emilia Podbielska - funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej wraz z policyjnym psem Andim, Roksana Grzegrzułka z Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, Anna Rogalska z GoDan Balony i Dekoracje w Ostrowi Mazowieckiej, Sekretarz Powiatu Ewa Suchcicka wraz z Mileną Waracką Dyrektorem Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej oraz wolontariusze. 

Dzieci, które przebywają na oddziale i są hospitalizowane z radością przyjęły prezenty. Mali pacjenci razem z wolontariuszami kolorowali obrazki oraz układali klocki. Do wspólnej zabawy przyłączył się również Dyrektor Szpitala Artur Wnuk oraz dr Wojciech Rakicki.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz