Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Nie żyje młody kierowca. Zginął na prostej drodze (zdjęcia)

Młody mieszkaniec powiatu ostrowskiego zginął w Malinowie Starym. Na prostym odcinku drogi mężczyzna stracił panowanie nad volkswagenem. Kierowane przez niego auto uderzyło w przepust wodny oraz drzewo, ostatecznie zatrzymując się na dachu.

2022/06/004-jpg_62af4c2e359db

Do tragedii doszło w niedzielne popołudnie w Malinowie Starym (gm. Czerwin), odcinku drogi wojewódzkiej łączącej Ostrołękę i Ostrów Mazowiecką. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący volkswagenem passatem 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego jadąc w kierunku Ostrowi Mazowieckiej, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przepust wodny, a następnie w drzewo - powiedział lokalnemu portalowi moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Siła uderzenia była tak duża, że auto po odbiciu się od przeszkód dachowało! Młody kierowca zginął na miejscu.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia potrwają do godz. 19.00. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tej tragedii.

- Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i przestrzeganie dozwolonej prędkości. Słoneczna pogoda i ducha nawierzchnia nie gwarantuje dostatecznej przyczepności, zwłaszcza przy silnych podmuchach wiatru - dodaje kom. Żerański.

Zobacz zdjęcia:

Śmiertelny wypadek w Malinowie Starym

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.