Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Ostatni etap budowy SUW w Podbielu. To ważna inwestycja dla mieszkańców

Budowa Stacji Uzdatniania Wody w Podbielu to ważna inwestycja dla mieszkańców. Rozpoczął się jej ostatni etap.

2022/07/ostatni-etap-budowy-suw-w-podbielu-to-wazna-inwestycja-dla-mieszkancow-fot-urzad-gminy-stary-lubotyn-jpg_62ce8b823b9af Fot. Urząd Gminy w Starym Lubotyniu

Ostatni etap inwestycji, która dotyczy budowy Stacji Uzdatniania Wody w Podbielu właśnie się rozpoczął. Aktualnie montowana jest armatura, a także całe oprzyrządowanie, które niezbędne jest do uzdatniania wody. W budynku wykonano również instalację oraz zamontowano agregat prądotwórczy, którego zadaniem będzie zapewnienie energii elektrycznej w czasie przerw dostawy prądu z sieci energetycznej. 

Urząd Gminy w Starym Lubotyniu ma nadzieję, że stacja po okresie próbnego rozruchu rozpocznie swoją normalną pracę dostarczając niezbędną ilość wody do gospodarstw domowych w gminie.  

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.