Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Trwa rozbudowa dróg powiatowych w Wąsewie

W Wąsewie trwa rozbudowa dróg powiatowych realizowana w ramach zadania "Rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie powiatu ostrowskiego"

2022/09/rozbudowa-drog-powiatowych-nr-4401w-2645w-fot-starostwo-powiatowe-ostrow-maz-jpg_63203bedc71e6 fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Obecnie trwają prace przy rozbudowie dróg powiatowych 4401W i 2645W w Wąsewie. Wykonywane są chodniki, budowane są urządzenia podziemne poza tym przygotowywany jest teren pod budowę ronda. 

Rozbudowa dróg powiatowych realizowana jest w ramach zadania "Rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie powiatu ostrowskiego".

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.