Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy usunęli gniazdo owadów

Po raz kolejny strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarębach Kościelnych zostali zadysponowani do usunięcia gniazda owadów.

2022/09/usuwanie-gniazda-owadow-fot-osp-zareby-koscielne-jpg_63284c11cf650 fot. OSP Zaręby Kościelne

Do zdarzenia doszło w piątek 16 września września w miejscowości Zaręby Kościelne. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej zostali zadysponowani do osunięcia gniazda owadów, które znajdowało się na kominie budynku mieszkalnego.

- W przypadku, kiedy przytrafi nam się inwazja takich owadów zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności, zgłoszenie sprawy do specjalisty lub najbliższej Państwowej Straży Pożarnej i zaopatrzenie się w tzw. gaśnice przeciw owadom. - informują strażacy z OSP Zaręby Kościelne.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.