Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Oficjalne otwarcie przychodni rehabilitacyjnej "Vish-Med" w Małkini Górnej

Nastąpiło oficjalne otwarcie przychodni rehabilitacyjnej "Vish-Med" w Małkini Górnej, placówka zaczyna funkcjonować! Z tej okazji zorganizowano uroczystość, na którą przybyło wielu ważnych gości.

2022/09/oficjalne-otwarcie-przychodni-vish-med-w-malkini-gornej-fot-urzad-gminy-malkinia-gorna-jpg_632985aaa992c Fot. Urząd Gminy w Małkini Górnej

W czwartek 15 września zorganizowano uroczystość oficjalnego otwarcia nowej przychodni rehabilitacyjnej "Vish-Med" w Małkini Górnej. Placówka znajduje się w budynku gminnym przy ul. Bagieńskiego 3, gdzie pacjenci są przyjmowani już od 1 września i korzystają z bezpłatnej rehabilitacji po uzyskaniu skierowania od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty. Uroczystość miała charakter symboliczny i miała uczcić powstanie nowego Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. W spotkaniu wzięło udział wiele osób, m.in. Halina i Sylwester Wiśniewscy - właściciele nowej przychodni wraz z przedstawicielami personelu NZOZ Przychodnia Lekarska „Vish-Med”, wójt gminy Bożena Kordek, przewodniczący rady gminy Małkinia Górna Jacek Bogdan, czy też proboszcz parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej ks. kanonik Jan Wróbel, który dokonał poświęcenia placówki.

Świadczenia rehabilitacyjne, które są realizowane w przychodni, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia przez NZOZ Przychodnia Lekarska „Vish-Med” to:

  • zabiegi elektroterapii,

  • zabiegi światłolecznictwa,

  • zabiegi kinezyterapii,

  • zabiegi krioterapii,

  • zabiegi hydroterapii,

  • masaże lecznicze.

Rejestracja pacjentów do zabiegów rehabilitacyjnych jest wykonywana na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Może to być lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej lub lekarz specjalista. Do zabiegów rehabilitacji można rejestrować się telefonicznie pod numerem tel. 799 064 563 lub bezpośrednio w przychodni lekarskiej „Vish-Med” przy ul. Biegańskiego 3 na I piętrze.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.