Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Dzielnicowi spotkali się z seniorami

Małkińscy dzielnicowi przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali spotkanie z seniorami.

2022/08/seniorzy-jpg_62fb961584866 Zdjęcie ilustracyjne

W Broku, Prostyni oraz w Małkini Górnej odbyły się spotkania o charakterze edukacyjnym z seniorami. Spotkania zostały zorganizowane przez małkińskich dzielnicowych przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tematami poruszanymi na spotkaniach były oszustwa, na które narażeni są seniorzy.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Małkini Górnej ufundowała odblaski dla seniorów oraz ulotki na temat bezpieczeństwa.

- Apelujemy do najbliższych seniorów aby rozmawiali na temat obecnie stosowanych przez przestępców metod oszustw. Takie rozmowy mogą ich uchronić przed utratą oszczędności życia. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.