Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Im bliżej weekendu, tym mniej deszczu. Pogoda na najbliższe dni

Polska. W środę zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. Na zachodzie kraju lokalnie pojawią się słabe i przelotne opady deszczu, na pozostałym obszarze Polski natomiast podczas okresowych opadów spadnie do 5 litrów wody na metr kwadratowy i niewykluczone są tam burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku i Lubelszczyźnie, przez 14-15 st. C w centrum, do 17 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

2022/07/pogoda-zachmurzenie-fot-ostrowmaz24-jpg_62c53a888b0db

Na czwartek dla zachodnich regionów prognozowana jest dość pogodna aura. W pozostałych miejscach zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu do 5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na południowym wschodzie, przez 15 st. C w środkowej części kraju, do 17 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr.

Piątek zapowiada się pochmurno z rozpogodzeniami. Słabo popadać może na Podkarpaciu. Temperatura maksymalna osiągnie od 14 st. C na wschodzie, przez 15 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie północny, na zachodzie skręcający na południowy, słaby i umiarkowany. 

Źródło x-news.pl


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.