Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Dzień przedszkolaka w ratuszu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to coroczne święto obchodzone 20 września ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

2022/09/ogolnopolski-dzien-przedszkolaka-fot-urzad-miasta-ostrow-maz-jpg_632b0db7d2f12 fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka.

We wtorek 20 września delegacja dzieci z miejskich przedszkoli odwiedziła Ratusz Miejski w Ostrowi Mazowieckiej. Najmłodszych przywitała sekretarz miasta Sylwia Katarzyna Kos. Dzieci przygotowały wiersze i otrzymały słodkie upominki. 

Sekretarz miasta życzyła im dużo radości oraz niespodzianek, ich wychowawcom satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.