Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Czwartek z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura nieznacznie wzrośnie

Polska. W czwartek dla zachodnich regionów prognozowana jest dość pogodna aura. W pozostałych miejscach zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 st. C na północnym wschodzie, przez 15 st. C w środkowej części kraju, do 16 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr.

2022/07/pogoda-lato-zachmurzenie-fot-ostrowmaz24-jpg_62c2e840bb47c

Piątek zapowiada się pochmurno z rozpogodzeniami. Słabo popadać może na Podkarpaciu. Temperatura maksymalna osiągnie od 10 st. C na wschodzie, przez 15 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie północny, na zachodzie skręcający na południowy, słaby i umiarkowany.

W sobotę aura będzie niemal identyczna, a temperatura wyniesie od 12 st. C w okolicach Suwałk do 17 st. C na Dolnym Śląsku. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.