Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Partner nie chciał pomóc w przygotowaniu obiadu, pijana kobieta wezwała policję

Pijana kobieta wezwała policje do awantury domowej. Awantury nie było, kobieta oświadczyła policjantom, że jej partner nie chce jej pomóc w przygotowaniach do obiadu.

2022/07/policja-jpg_62d0004c085c5 Zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło we wtorek 20 września na terenie gminy Małkinia Górna. W godzinach popołudniowych dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, wywołanej przez partnera zgłaszającej 37-latki. Po dotarciu na miejsce zdarzenia kobieta nie była w stanie podać powodu zgłoszenia. Partner kobiety również nie wiedział, dlaczego kobieta wezwała policję. 37-latka powiadomiła funkcjonariuszy, że jej 45-letni partner nie chciał pomóc jej w przygotowaniu obiadu.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 37-latki. Kobieta miała 0.5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta odpowie przed Sądem za bezpodstawne wezwanie policji.

- Drodzy mieszkańcy powiatu ostrowskiego, informujemy, że Policja jest formacją powołaną głównie do ochrony życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra. Kłótnia z partnerem/mężem o nieangażowaniu się w przygotowywanie posiłku nie jest powodem do korzystania nr alarmowego 112. Osoby zgłaszające interwencję wywołujące przyjazd patrolu Policji bezpodstawnie muszą liczyć się z konsekwencjami. -  informuje policja.


Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Jarząbek   23:42, 23.09.2022

Drodzy mieszkańcy informujemy że policja to FIRMA PRYWATNA zarejestrowana na GIEŁDZIE to nie policja PAŃSTWOWA

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.