Opublikowano

Pijany z dożywotnim zakazem wsiadł za kierownicę

41-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego mając ponad 2 promile alkoholu i dożywotni zakaz kierowania pojazdów wsiadł za kółko!
[foto]27238[
Zdjęcie ilustracyjne

41-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego mając ponad 2 promile alkoholu i dożywotni zakaz kierowania pojazdów wsiadł za kółko!

Do zdarzenia doszło we wtorek 20 września w godzinach popołudniowych w miejscowości Zaręby Kościelne. Ostrowski dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierującym peugeotem, który był pod wpływem alkoholu.

Małkińscy policjanci po dotarciu na miejsce zdarzenia zbadali stan trzeźwości kierującemu 41-latkowi, badanie wykazało ponad 2,2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma dożywotni sądowy zakaz kierowania wszelkich pojazdów mechanicznych.

 
- Niebawem 41-latek odpowie za dwa przestępstwa kierowania autem w stanie nietrzeźwości oraz złamania sądowego zakazu. Za to drugie przestępstwo grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz