Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Zimno wam? Mamy trochę dobrych wiadomości

W weekend temperatura wzrośnie miejscami do 19 stopni Celsjusza. Ciepło zostanie z nami przez chwilę - już w środę temperatura maksymalna nigdzie nie będzie dochodzić do 15 stopni Celsjusza.

źródło: x-news

W sobotę o poranku na wschodzie i południu kraju pojawią się lokalne mgły. Poza tym wystąpi duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Na krańcach północno-wschodnich miejscami możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 15 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby, zmienny wiatr.

W niedzielę rano zrobi się na zachodzie kraju mglisto. Oprócz zjawisk ograniczających widzialność synoptycy prognozują umiarkowane i duże zachmurzenie. Na Śląsku okresami popada deszcz do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. na Suwalszczyźnie, przez 18 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i południowo-zachodni wiatr okaże się słaby.

Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, okresami popada też deszcz do pięciu l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Podlasiu, przez 17 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków południowych. 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.