Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Przejazd kolejowy w miejscowości Daniłówka Druga zostanie czasowo zamknięty

Urząd Gminy Małkinia Górna przekazał informację w sprawie zamknięcia przejazdu kolejowego w miejscowości Daniłówka Druga.

2018/05/tory-przejazd-jpg_5af84e918cbdd Zdjęcie ilustracyjne

Przejazd kolejowy w ciągu linii kolejowej nr 34 w miejscowości Daniłówka Druga usytuowany na drodze powiatowej nr 2657W  tj. droga między skrzyżowaniem przy szkole w Daniłowie do mostku w miejscowości Orło będzie zamknięty w dniach od 18 do 28 października 2022 roku z powodu remontu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.