Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Stacja Uzdatniania Wody w Podbielu na ostatnim etapie budowy!

Rozpoczął się ostatni etap budowy Stacji Uzdatniania Wody w Podbielu. Jest to jedna z najważniejszych inwestycji dla mieszkańców gminy Stary Lubotyń.

2022/10/stacja-uzdatniania-wody-w-podbielu-na-ostatnim-etapie-budowy-fot-urzad-gminy-w-starym-lubotyniu-jpg_633fd80335479 Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń

Bardzo ważna inwestycja dla mieszkańców gminy Stary Lubotyń jest już prawie zakończona. Rozpoczął się ostatni etap budowy Stacji Uzdatniania Wody w Podbielu, gdzie aktualnie montowana jest armatura oraz całe oprzyrządowanie niezbędne do uzdatniania wody. W budynku została wykonana instalacja i został zamontowany agregat prądotwórczy, którego zadaniem będzie zapewnienie energii elektrycznej w czasie przerw dostawy prądu z sieci energetycznej.

Już niedługo stacja po okresie próbnym rozpocznie swoją pracę dostarczając mieszkańcom gminy niezbędną ilość wody do gospodarstw domowych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.