Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Dyktando gminne w Wąsewie pt. "Pamiętajmy o patronach 2022"

W Wąsewie odbędzie się gminne dyktando pn. "Pamiętajmy o patronach 2022". Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!

2022/10/dyktando-gminne-w-wasewie-fot-gminna-biblioteka-publiczna-w-wasewie-jpg_63440fca1ae2c Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

W poniedziałek 24 października w sali spotkań w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie odbędzie się dyktando gminne, którego organizatorami są gmina Wąsewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie. Dyktando odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych tj:

  • kategoria szkolna - uczniowie klas V - VIII,

  • kategoria pozaszkolna - dorośli.

Osoby, którym uda się wygrać mogą spodziewać się atrakcyjnych nagród. Kartę rejestracyjną należy dostarczyć do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie lub na adres mailowy: biblioteka@wasewo.pl do środy 19 października.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.