Ostrowska policja apeluje do kierowców o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drodze w związku z zaplanowanym na nadchodzącą niedzielę VIII Biegiem Wolności i Solidarności.
W niedzielę 23 października odbędzie się VIII Bieg Wolności i Solidarności, w związku z tym ostrowscy funkcjonariusze apelują do kierowców o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drodze. Start biegu będzie miał miejsce przed ratuszem miejskim o godz. 11.00. Trasa prowadzi ul. 3-go Maja do ronda im. rtm. W. Pileckiego i ul. 63 Roku. Następnie uczestnicy biegu będą kierować się w stronę Starej Grabownicy, Nowej Grabownicy, pobiegną przez Kuskowiznę i Sagaje skąd wybiegną na ul. Broniewskiego i będą podążać w stronę ul. Parkowej, a następnie ul. Trębickiego, gdzie będzie znajdować się meta.
Podczas wydarzenia nad bezpieczeństwem czuwać będą ostrowscy funkcjonariusze. Zakończenie planowane jest na godz. 13.00.
- W związku z wystąpieniem w tym czasie utrudnień apelujemy do kierowców o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drodze a uczestnikom biegu życzymy sprzyjającego wiatru na starcie i pokonania życiowych rekordów - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.

💬 Komentarze (0)