Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Sołectwo Gumowo zdobyło główną nagrodę w konkursie na "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022"

Rozstrzygnięto konkurs zorganizowany przez wójta gminy Stary Lubotyń pt. "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022". Znamy zwycięzcę!

2022/10/solectwo-gumowo-zdobylo-glowna-nagrode-w-konkursie-na-najlepiej-utrzymany-plac-zabaw-dla-dzieci-2022-fot-urzad-gminy-stary-lubotyn-jpg_635283591313d Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń

W połowie lipca 2022 roku wójt gminy Stary Lubotyń ogłosił konkurs pt. "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022", który miał na celu promowanie czystości i estetyki terenów placów zabaw, a także poprawę bezpieczeństwa urządzeń zabawowych i zaktywizowanie sołectw w zakresie dbania o czystość podległych im terenów i bezpieczeństwo użytkowników. W konkursie wzięły udział miejscowości, w których place zabaw powstały przed 2022 rokiem.

Wyzwanie podjęło wiele sołectw z gminy Stary Lubotyń. W czołówce znalazły się sołectwa tj.: Gumowo, Podbielko, Stare Rogowo i Żyłowo. Jak się okazało, główną nagrodę - 10 tys. złotych zdobyło sołectwo Gumowo.
   
- Gratulujemy społeczności wsi i wyrażamy uznanie, że mieszkańcy tak bardzo zaangażowali się w dbałość o wspólny teren - przekazuje urząd gminy Stary Lubotyń.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.