Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Sołectwo Gumowo zdobyło główną nagrodę w konkursie na "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022"

Rozstrzygnięto konkurs zorganizowany przez wójta gminy Stary Lubotyń pt. "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022". Znamy zwycięzcę!

2022/10/solectwo-gumowo-zdobylo-glowna-nagrode-w-konkursie-na-najlepiej-utrzymany-plac-zabaw-dla-dzieci-2022-fot-urzad-gminy-stary-lubotyn-jpg_635283591313d Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń

W połowie lipca 2022 roku wójt gminy Stary Lubotyń ogłosił konkurs pt. "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022", który miał na celu promowanie czystości i estetyki terenów placów zabaw, a także poprawę bezpieczeństwa urządzeń zabawowych i zaktywizowanie sołectw w zakresie dbania o czystość podległych im terenów i bezpieczeństwo użytkowników. W konkursie wzięły udział miejscowości, w których place zabaw powstały przed 2022 rokiem.

Wyzwanie podjęło wiele sołectw z gminy Stary Lubotyń. W czołówce znalazły się sołectwa tj.: Gumowo, Podbielko, Stare Rogowo i Żyłowo. Jak się okazało, główną nagrodę - 10 tys. złotych zdobyło sołectwo Gumowo.
   
- Gratulujemy społeczności wsi i wyrażamy uznanie, że mieszkańcy tak bardzo zaangażowali się w dbałość o wspólny teren - przekazuje urząd gminy Stary Lubotyń.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.