Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Przebudowano odcinek drogi polnej w miejscowościach Słup-Kolonia i Godlewo-Gudosze

Na terenie gminy Szulborze Wielkie został przebudowany odcinek drogi dojazdowej do pól znajdujący się w miejscowościach Słup-Kolonia i Godlewo-Gudosze.

2022/11/przebudowa-drogi-dojazdowej-do-pol-fot-urzad-gminy-szulborze-wielkie-jpg_6364cc5284982 Fot. Urząd Gminy Szulborze Wielkie

W ramach zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych przebudowana została droga polna w miejscowościach Słup-Kolonia oraz Godlewo-Gudosze, gdzie odcinek drogi o długości 1.53 km uzyskał nową nawierzchnię z kruszywa łamanego. Inwestycja została zrealizowana przez firmę Usługi Transportowe Henryk Żebrowski z Zambrowa. Wartość zadania wyniosła 161 tys. 372.93 złote, z czego gmina Szulborze Wielkie połowę kwoty pozyskała z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Realizacja tego zadania przyczyniła się do poprawy płynności i bezpieczeństwa transportu rolniczego oraz usprawnienia dojazdu do pól rolnikom z miejscowości Słup-Kolonia i Godlewo-Gudosze.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.